strange :: 2011. január 15., szombat 00:25 :: 6 komment

Érdekes összefüggésre jöttem ma rá.

Úgy tűnik, hogy ha be van dugva a mosógép kivezető csöve a lefolyó nyílásba, a mosás végén észrevehetően alacsonyabb vízállás mérhető a fürdőszobában.

Szerintem figyelmes és hatékony vagyok, mert míg a legtöbb tudományos kutatómunka hosszú évekig elhúzódik, én már 7-8 kísérletből képes voltam levonni a tanúságot.

 

Jerry1022
Jerry1022 2011.01.16.
11:17:23
Mivel az ember egészséges lelki fejlődésének alapfeltétele az, hogy elismerjék az elért eredményeit, ezért...:

Gratulálok, Mage. Ügyes vagy.
mr.
2011.01.16.
12:11:57
gondolom ez abból adódik, hogy a lefolyó nyílásába kötött kivezető csőnél a kifolyó vízre ható coriolis erő olyan belső rezgéseket hoz létre a víz molekuláiban, hogy azok mágneses tere a föld középpontja felé vonzza a talajvizet. persze most csak tippelek, mert én fixen bekötöttem a kádszifonba a mosógépemet, így nem tudom reprodukálni a kísérletet.
Jerry1022
Jerry1022 2011.01.16.
12:24:49
Egyébiránt a mosógép dokumentációja tartalmaz ilyen irányú, hivatalos kutató laborokban végzett kísérletek konklúzióját, mintegy tanácsként mellékelve, hogy a mosógép aljától; pontosabban attól a talajtól amin a szerkezet áll, milyen magasra kell akasztani és/vagy bekötni a kivezető csövet. Ettől alacsonyabb magasság rendszerinti következménye, hogy akár mosás közben is elfolyhat a víz, magasabbra téve pedig a szivattyú motor nem képes ejakulálni a szennyezett folyadékot a szennyvízrendszerbe.
lumma
2011.01.16.
18:48:29
Tanúság: bizonyság, bizonyíték.
Tanulság: valamely eseményből, valaki, valami példájából stb. adódó fontos felismerés, hasznos ismeret.
Jerry1022
Jerry1022 2011.01.16.
19:51:07
lumma: Ej, a nagy felfedezéstől eltelve, öröm... sőtmitöbb mámorittasan osztotta meg velünk tapasztalatát, erre belekötsz? Ej. (=D)
lumma
2011.01.16.
21:41:36
Már régóta kísérletezek magam is, és lesújtott hogy valaki megelőzött.

>> inkább regisztrálok <<

Neved:
E-mail:
Honlap:
Öt meg hét (számmal):